Your ad here.

Your ad featured and highlighted at the top of your category for 90 days just $5.
Choose
"Make this ad premium" at checkout.

User description

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz przeczytaj czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, Polsce i za granicą. Najtrudniejszym etapem jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie dostajemy forsy za opublikowanie recenzji.

Masz swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!

$597 of Free Software | Targeted Traffic | Ad Service Affiliate Program| Ad Submission ServiceTraffic Affiliate Program | Free Ebook | List of Classified Ad Sites| Pro Marketing Software